Inese -Dibinātāja, skolotāja


Inese – Pogas “enkurs”, vada Pogas saimniecību un finansiālo pusi. 

Patīk ķimerēties ar dažādiem rokdarbiem. 

ELĪNA, Vadītāja, SKOLOTĀJA

Katrs bērns ir unikāls un neatkārtojams, tieši tāpēc man tik ļoti patīk strādāt ar bērniem Pogā. Katra diena ir kā piedzīvojums, neviena no tām nav atkārtojama. Tāpat kā māksla, kurā katrs krāsas triepiens bērnam ir ļoti svarīgs. Ar lielu prieku palīdzu ikdienā mazajiem ķipariem iepazīt pasauli un sniegt mīļu atbalstu ik mirkli, kad tas ir nepieciešams. Man patīk dziedāt, un it īpaši kopā ar bērniem. 


Lielākais gandarījums darbā ar bērniem ir, kad dzirdu, kā bērns stāsta, ko jaunu ir uzzinājis un cik interesanta diena ir bijusi.


Strādājot ar bērniem, man ir ļoti svarīga ir savstarpēja uzticēšanās un cieņa.

BAIBA, MŪZIKAS SKOLOTĀJA, skolotāja

Nedomāju, necerēju

Šai vietā gavilēt;
Vai te mani vējš atpūta,Vai ūdenis atlīgoja?
Ne te mani vējš atpūta,
Ne ūdenis atlīgoja:
Labi ļaudis aicināja,
Nākat koši padziedāt.

Tā nu esmu nokļuvusi POGĀ.

Ar bērniem kopā dziedu un dancoju jau 16 gadus. Pati spēlēju dažādus mūzikas instrumentus - etnogrāfisko kokli, vijoli, akordeonu, stabuli un arī mandolīnu. Bērniem ir lieliska iespēja iepazīt gan latviešu tautas mūzikas instrumentus, gan arī apgūt mūsu skaistās tautas dziesmas un tradīcijas - gadskārtu svētku svinēšanu.

Savu muzikālo pieredzi esmu smēlusies folkloras kopā "Laiksne", kurā darbojos jau 21 gadu.

Anna, skolotāja

Katrs bērns ir unikāls un neatkārtojams, tieši tāpēc man tik ļoti patīk strādāt ar bērniem Pogā. 

Katra diena ir kā piedzīvojums, Katra diena kopā ar bērniem mani māca, tā piepilda, samīļo un ļauj ticēt nebeidzamiem brīnumiem.Tā ir diena, kad enģeļa spārni pieskarās zemei. Un es esmu... es mēģinu... es mācos-  saprast, sajust, sadzirdēt.